Jdi na obsah Jdi na menu
 


záznamy nebelvíru-DOPORUČUJU

26. 7. 2007

Pro: Všichni studenti
Od: Minerva McGonagallová / zástupkyně ředitele
Předmět: Nahý famfrpál (15. 11. 01)

Jak mi bylo řečeno, díky lehkomyslnosti, se kterou někteří z vás hráli kouzelnickoé Vadí-nevadí, příští hru famfrpálu odehraje nebelvírské družstvo bez šatů. Kvůli povaze tohoto zápasu zajistí bradavičtí vyučující, že teploty na famfrpálovém hřišti budou odpovídající.
Jakékoliv sázení ohledně velikostí či váhy vybavení jednotlivých studentů NENÍ povoleno. Pokud bude v den zápasu zadrženo na hřišti jakékoliv magické měřidlo, srážím dané koleji 500 bodů a viník dostane měsíční školní trest.
Studenti z prvních až třetích ročníků jsou z této ´podívané´ omluveni, neboť se v té přihlouplé hře nijak neangažovali. Nechají si famfrpálové dresy.
Vzhledem k faktu že v této hře nebudou moci být použity suspenzory-protože se jedná o "nahý famfrpálový zápas"-kterýkoliv student mužského pohlaví, který si přeje naučit se ochranné genitální kouzlo, nechť se dostaví do mé kanceláře.
Ráda bych upozornila všechny studenty, že tento druh "výzvy" ve Vadí-nevadí je sice nepovolený, ale magicky závazný. Prosím, zapojte napřed mozek, než provedete něco podobně hloupého.

-profesorka M. McGonagallová

* * *

Pro: Nebelvírské famfrpálové družstvo
Od: Gred a Forge Weasleyovi
Předmět: Zápas příští týden

Oj. No dobře, takže všichni víme, že budeme hrát nahatí. Všechno venku. Vystavovat se na odiv. Předvádět svou chloubu… jen pro ujištění, že ty zmijozelské hajzlíky zostudíme, kdokoliv bude potřebovat zvětšovací lektvar, ať nám dá před zápasem vědět. No, před zápasem. Budete potřebovat alespoň jednu noc na odpočinek a trochu cviku, abyste si zvykli na nové kulky, jestli chápete, co chceme říct.
A dál, Forge a já jsme sehnali menší množství modré barvy. Má někdo zájem o Pikto-frpálový tým? Podle nás bysme všichni vypadali v modré skvěle. Zvlášť Katie, Alice a Angelina, tak co, dámy?
Konečně, poslední sázka na Malfoyovy klenoty byla mizerných 5,08 centimetrů. Má kdokoliv, KDOKOLIV zájem odvážit se hádat víc? Smůla že Zmijozelští nebudou na hřišti tak docela nahatí, ale stejně. Ještě můžeme najít způsob, jak ověřt velikosti. Oh, a Harry? Tvůj fanklub vsadil na tvoje rozměry hotové jmění. Možná bys měl uvažovat o tom, že bys jim kapku zapózoval.

F&G
G&F

* * *

Pro: Harryho děvčata (Všechny členky)
Od: Ginny Weasleyová / zakladatelka
Předmět: Zápas příští týden

Máme Colinovu kameru! Jestli někdo máte nápad jak jí zamaskovat za obyčejné Všechnohledy, dejte vědět!
Oh, a mimochodem, šlohla jsem bráškův Všechnohled. To znamená, že zatím mám tři na půjčení… kdo dřív přijde, ten dřív mele.
No a nakonec, návrhářský tým pro kalendář Harry Potter Nude 2002 se sejde OKAMŽITĚ po skončení zápasu!

Gin

* * *

Pro: Nebelvírské famfrpálové družstvo
Od: Alice Spinnetová
Předmět: re: Zápas příští týden

Frede, Georgi:
Jste mrtví, jste mrtví, jste mrtví.

-Katie, Alicia a Angelina

* * *

Pro: Ginny Weasleyová
Od: Hermiona Grangerová
Předmět: Očarování na foťák

Nikdy, nikdy nesmíš Ronovi přiznat, že máš tohle ode mě. To kouzlo, co potřebuješ, máš přiložené. Taky jsem přidala kouzlo, díky kterému může Všechnohled vyfotit obrázek a později ho přenést na fotopapír.
Vážně, vážně nesmíš nikomu říct, co ten Všechnohled dokáže. Zvlášť ne Ronovi. VĚDĚL by, že to kouzlo bylo ode mě. Dalo mu šest měsíců, aby se smířil s tou věcí s Viktorem; nechci aby po mně pošilhával pokaždé, když se octnu v jedné místnosti s ním a s Harrym.
Jen abys věděla, to kouzlo na Všechnohled už jsem vyzkoušela. A ne, neukážu ti ty fotky. Jsou soukromé.

H. G.

* * *

Pro: Fred a George Weasleyovi
Od: Lee Jordan
Předmět: Kluci, máte VELKEJ problém.

Pánové, tu sázku prohrajeme. Harry zmizel. Komplet. Zaslechl jsem Brumbála a McGonagallovou bavit se o tom a oni si myslí, že se radši vydal Voldemortovi do rukou, než aby hrál nahatý.
A mimochodem, Alice a spol se na vás chystají. Nacvičují techniku odraž-to-na-odrážeče a jsou v tom FENOMENÁLNÍ! Radši byste měli zajít za McGonagallovou kvůli tomu ochrannému kouzlu.
Hodně štěstí!

-Lee

* * *

Pro: Angelina Johnsonová, Katie Bellová
Od: Alice Spinnetová
Předmět: Ten zatracený famfrpálový zápas

Podívejte, dámy. Vím, že jsme kvůli Fredovi a Georgovi až po uši v téhle zatracené noční můře, ale mohlo by být hůř.
Přiznejme si jednoduchá fakta. Jsme kočky. Díky všem těm famfrpálovým tréninkům a bůhví čemu ještě máme těla štíhlá, pružná a velice, velice pevná. Ani v jiných ohledech nám nic nechybí.
Takže, kluci chtějí zírat. Já říkám, že dostanou představení, po kterém se víly propadnou hanbou. Zašla jsem za McGonagallovou pro to ochranné kouzlo. Já si na těle dělat modřiny a škrábance nenechám! Taky jsem jí požádala o leštící kouzlo.
Takže, co takhle dívčí zkrášlovací noc? Hermiona se nabídla, že bude dělat hlídku a postará se, aby se k nám nepletli kluci. Oj! Ještě mě napadlo… jestli kvůli té pitomé výzvě musíme být nahé, co takhle ještě zvýšit úsilí a vylepšit to malým striptýzem?

-Alice

* * *

Pro: Fred a George Weasleyovi
Od: Ron Weasley
Předmět: Váš ztracený chytač

Sorry kluci, ale ani všechen Ležák co ho v Prasinkách mají by vám nestačil. Mějte na paměti že jsem se učil od nejlepších vtipálků celých Bradavic. Budete muset nabídnout víc, abych prozradil, kam Harry utekl. Takže, jestli seženete svlékací kouzlo pro Hermionu a místnost použitelnou pro soukromé předvedení, tak si promluvíme.
Jo, a zrovna přišly dvě sovy od Billa a Charlieho. Chtějí vědět, jestli ještě není moc pozdě vsadit si na, hm, velikost Zlatonek. Percy, samozřejmě, se vsadit odmítl.

-Ron

* * *

Pro: Lee Jordan
Od: Fred Weasley
Předmět: Hledání Harryho

Zkoušeli jsme to s Ronem, Lee. Nehnulo to s ním. Jsi si jistý, že Levandule nekecala o těch Hermioniných obrázcích?

-Fred
(a George)

* * *

Pro: Fred a George Weasleyovi
Od: Lee Jordan
Předmět: Obrázky

Pravda je, že náš domácí Super-Mozek vymyslela způsob, jak proměnit Všechnohled na digitální foťák. Docela dobrý, ne?
Má pár zajímavých momentek vašeho malýho brášky Ronánka ze sprch u famfrpálových šaten. Řekl bych, že si půjčila Harryho neviditelný plášť.

Lee

* * *

Pro: Lee Jordan
Od: Fred a George Weasleyovi
Předmět: Err? Co?

Ty mudlovskej prevíte! Co to k krucinál je, ´digitální´ foťák?
-F&G

* * *

Pro: Ron Weasley
Od: Tvoji úžasní velcí bráchové
Předmět: Zmizelý chytač

Drahý Ronečku,
Dostalo se k nám, díky naší propracované a exotické tajné službě, že někdo (koho nebudeme jmenovat, dokud se nedozvíme kam zmizel náš chytač) využil tvé důvěry a nafotil tvůj nahej zadek (nejen) na film.
Za informace vedoucí k dopadení Harryho Pottera vyzradíme pachatele, metodu činu a vydáme originály inkriminovaných fotografií.
A ne, Ronnie… tentokrát nejde o ty máminy miminkovský fotky.
S bratrskou láskou

Fred & George

* * *

Pro: Všichni nebelvířani
Od: Ron Weasley
Předmět: Poplach celému Nebelvíru

Jestli najdu toho perverzu který se schovával ve sprchách, aby mě vyfotil nahatýho, vymyslím něco horšího než neprominutelné kletby!
A krom toho, vsadím se, že nejsem jediný koho tohle strašidlo špehovalo!
Kdokoliv ví cokoliv o tom parchantovi, ať mi radši dá vědět, a to rychle, nebo jdu rovnou za McGonagallovou!

-Ron Weasley

* * *

Pro: Ginny Weasleyová
Od: Hermiona Grangerová
Předmět: Že´s mu to neřekla!

Ginny!
Prosím, řekni že jsi Ronovi neřekla o tom Všechnohledu! Prosím! Bože můj! Jak se o těch fotkách dozvěděl?! Co mám dělat, jestli zjistí že jsem to byla já!

Hermiona

* * *

Pro: Hermiona Grangerová
Od: Ginny Weasleyová
Předmět: Fotky

To NEMYSLÍŠ VÁŽNĚ! Ty jsi fotila MÝHO bratra nahýho? Jsi úplně mimo? K čemu proboha potřebuješ fotky TOHODLE pakoně?
Nic jsem Ronovi neřekla. Nemluvím s ním-schovává Harryho, prostě to vím, a neřekne kde.
A k tomu co dělat s Ronem… když jsi na pochybách, lži. Něco si vymysli. Je tak strašně naivní, že by uvěřil i kdybys mu vyznala nehynoucí lásku.
Eer. Nemiluješ ho, že ne? Jsem si jistá, že na to existuje léčivý lektvar.

-Ginny

* * *

Pro: Ron Weasley
Od: Tvoje tajná ctitelka
Předmět: Řeči o fotkách

Drahý Rone,

Jsem studentka jedné z vyšších tříd. Chodím s tebou společně do několika tříd, už od prvního ročníku.
Umm. Nevím co mám napsat než… jsemdotebeblázenamámtyfotkycojsionichmluvil. Nevím jak jsi to o nich zjistil. Neukázala jsem je NIKOMU! A ani to neudělám.
Prosím, nechoď za McGonagallovou. Prosím! Nesnesla bych kdybys zjistil kdo jsem, protože… protože vím že prostě není možné abych se ti taky líbila.

-Tvoje tajná ctitelka

* * *

Pro: Hermiona Grangerová
Od: Tvůj nejlepší kamarád Ron
Předmět: Pomůžeš?

Nazdar Miono!

Pamatuješ, jak jsi nám vysvětlovala ten M-mailový systém? Co jsi to říkala o tom, že IP# se dá vystopovat? Nemůžu si vzpomenout. Dá se nějak vystopovat KDO ti psal podle IP adresy?
Poděl se! Přečtu si Dějiny Bradavic, jestli mi pomůžeš!

-Ron

* * *

Pro: Nebelvírské famfrpálové družstvo
Od: Fred a George Weasleyovi
Předmět: Náš ztracený chytač

Alicio, Katie a Angelino, se vším respektem, šli jsme za McGonagallovou a dostali to ochranné kouzlo. Vy tři hrajete na špatných postech! Měly byste být odražečky!
Ale máme dobré zprávy. Našli jsme Harryho. Ten prevít se poslední tři dny schovával pod Neviditelným pláštěm v Tajemné komnatě. Naše drahá malá sestřička zašla dolů a přitáhla ho. Měli byste obdivovat její neústupnost-ta když si něco zamane…
V každém případě, Harry je teď pod čtyřiadvaceti-hodinovým dozorem. A Snape slíbil, že zajistí, aby se v jeho třídě nezranil ani neotrávil. Nechápeme, čeho se to pako bojí. Strávili jsme s ním v šatnách dost času abychom věděli, že nemá nic za co se stydět. Vážně. NIC.

-Gred a Forge

* * *

Pro: Nebelvírské famfrpálové družstvo
Od: Harry Potter
Předmět: Ta příšerná situace, do které nás Fred a George dostali

Mám takový nápad… co takhle vzdát ten zápas. NECHME Zmijozelu ten pitomý pohár. Já tam nahatej nepůjdu!

-Harry

* * *

Pro: Nebelvírské famfrpálové družstvo
Od: Fred a George Weasleyovi
Předmět: Vzdát zápas?!

Prostě nemůžeme vzdát hru! Zbláznil jsi se, Harry?! I kdybychom se nad tím jen na minutku zamysleli, jen pomysli, co by řekl Malfoy. Nejde jen o naší osobní hrdost, ale o čest celé naší koleje!
Jakmile s tímhle začne někdo další, jdeme rovnou za McGonagallovou. Nenechá svou kolej vzdát se Zmijozelu po tom, co nás tehdy sedm let po sobě připravili o školní pohár.
Jo, a Harry, kdyby sázky na tvou mužskou pýchu byly body, vyhráli bychom školní pohár, než bys řekl ´Percy je šprt´.

-Gred a Forge

* * *

Pro: Nebelvírská věž (Všichni)
Od: Harry Potter
Předmět: Fred a George Weasleyovi-rozměry

Dovolte mi vyvrátit všechny zvěsti. Moje rozměry jsou přesně 13,2842 centimetrů na délku x 4,445 centimetrů na šířku. Pokud by kdokoliv chtěl průměr, poskytněte odpovídající měřidlo a já vám ho dám sakra taky!
Protože jsem tímhle zlikvidoval sázení, myslím, že by jste všichni měli chtít od Freda a George zpátky peníze.

S přáním všeho nejlepšího
-Harry

* * *

Pro: Harry Potter
Od: Fred a George Weasleyovi
Předmět: rozměry

Jak jsi nám to mohl udělat? Svým kamarádům, svým parťákům, svým druhům ve zbrani… svým spoluhráčům! Jak, Harry? Jak?

* * *

Pro: Harry Potter
Od: Minerva McGonagall / zástupkyně ředitele
Předmět: Fred, George…

Pane Pottere,

Děkuji, že jste se s vaší poslední zprávou podělil se všemi obyvateli nebelvírské věže, včetně mě. Věřím, že jste si tím cosi triviálního dokázal? Cítím, že by byla na místě menší diskuze o slušnosti. Pročež očekávám, že se dostavíte do mé kanceláře hned zítra ráno!

Minerva McGonagallová
Zástupkyně ředitele

* * *

Pro: Ginny Weasleyová
Od: Levandule Brownová
Předmět: Harryho rozměry

Bohové mě vyslyšeli! VIDĚLA jsi to, Ginny? Přes třináct centimetrů! Mňam!

-Lev

* * *

Pro: Harry Potter
Od: Nebelvírský ctitelka
Kopie pro: Nebelvírská věž (Všichni)
Předmět: Nezávislé přezkoumání rozměrů

Drahý Harry,

Jako vášnivá fanynka tvých famfrpálových schopností (krom jiných věcí) bych ráda navrhla přeměření nezávislou stranou (tj ne-nebelvířany a ne-zmijozelskými)
Protože kdo má věřit tvým údajům, vzhledem k tomu, že naše kolej i Zmijozel se tohoto zápasu aktivně účastní?
Jsem si jistá, že někdo z Havraspáru nebo Mrzimoru by se obětoval a vykonal tento nanejvýš obtížný a nudný úkol.

Nebelvíre, do toho!

-ctitelka

* * *

Pro: Harry Potter
Od: Oliver Wood
Kopie pro: Nebelvírské famfrpálové družstvo
Předmět: Kolejní čest

Zrovna jsem se přes nouzovou soví poštu dosvěděl o tomhle nahém famfrpálovém zápase. Harry, co si myslíš že děláš? Pravidlo # 1 je nikdy nedej Zmijozelu JAKOUKOLIV výhodu! Jistě, jsi s touhle hrou v poněkud kompromitující pozici, ale vyhrát musí být vždy nejvyšší priorita!
Teď jdi a odvolej svoje rozměry, než se to dozví Zmijozel. Tvrdě jsem makal, abych dostal Nebelvír nahoru, a stejně tak tvoji spoluhráči. Nenech svoje kalhoty nás klesnout! Jen si uvědom, že máme nejlepší famfrpálové družstvo na škole… a naše reputace visí na TOBĚ!
Budeš-li potřebovat jakoukoliv radu nebo tip ohledně famfrpálu, klidně pošli sovu.

-Oliver

* * *

Pro: Oliver Wood
Od: Harry Potter
Předmět: Týmová spolupráce

Ollie:
Neber to špatně, není v tom žádná opravdová neúcta, ale--Jdi k čertu.

-Harry

* * *

Pro: Fred a George Weasleyovi
Od: Oliver Wood
Předmět: Harryho postoj

Poslouchejte, kluci. Zrovna jsem od Pottera dostal naprosto příšerný M-mail. Myslím, že se oba potřebujete pořádně podívat na to, jak zvládáte vaše kapitánství.
Je to o týmové spolupráci. Pracovat spolu a obětovat se pro tým. Musíte ho povzbudit a donutit ho, aby se na to díval ze sportovnějšího úhlu. Jistě, uvědomuji si, že to nejsem já, kdo bude muset nahatý před všechny studenty… ale stejně.
Myslíte, že má jeho zdráhání co dělat s tím, jak budou všichni zírat na NĚJ a na nikoho jiného?

-Oliver

* * *

Pro: Oliver Wood
Od: Fred a George Weasleyovi
Předmět: Harryho postoj

Hej, Olivere:

1. Je naší upřímnou nadějí, že studenti MUŽSKÉHO pohlaví nemají sklony zírat na Harryho. Tohle je prostě na zvracení, člověče.
2. Promiň nám to, ale--Jdi k čertu!

Fred & George

* * *

Pro: Ginny Weasleyová
Od: Levandule Brownová
Předmět: Haló?

Ginny? Dostala jsi můj M-mail? Jsi v pořádku? Nikdo o tobě od soboty neslyšel!

-Levandule

* * *

Pro: Levandule Brownová
Od: Hermiona Grangerová
Předmět: Starosti o Ginny

Levandule,

Našla jsem jí. Byla prakticky v katatonii na své posteli, v jedné ruce měřítko a v druhé ten Harryho nablblý M-mail. Vzala jsem jí na ošetřovnu a madam Pomfreyová i já jsme si docela jisté, že nepění u úst-jen sliní.

Hermiona

* * *

Pro: Harry Potter, Fred a George Weasleyovi
Od: Ron Weasley
Předmět: Ginnyin stav

K sakru s tebou, Harry! Věděl´s že je moje sestřička do tebe blázen! To´s jí MUSEL poslat ten M-mail zveličující tvoje obdaření?
Hermiona jí odvedla na ošetřovnu. Měla u pusy pěnu a nedala z ruky výtisk toho M-mailu a pravítko!
Tohle je VŠECHNO vaše chyba, Frede, Georgi. Jen počkejte až se to mamka dozví!
A Harry-ty se drž dál od mojí sestřičky!

-Ron

* * *

Pro: Ron Weasley
Od: Harry Potter
Předmět: Ginnyin stav

Er? Rone? Jsem tvůj zatracený spolubydlící! Proč si tohle M-mailujeme?

-Harry

* * *

Pro: Nebelvírský ctitel
Od: Harry Potter
Kopie pro: Nebelvírská věž (Všichni)
Předmět: Nezávislé stanovení rozměrů

V zájmu přesnosti sázení ohledně sázení na obdaření famfrpálového týmu, proč nás nezměřit všechny?
Stačí kontaktovat Hermionu Grangerovou kvůli vypracování časového rozvrhu, který by vyhovoval všem, a já sundám kalhoty-jestli Fred & George sundají svoje.

-Harry Potter

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

donik.linik@seznam.cz

(maňule, 13. 11. 2007 21:49)

tak to je mazeec, sice už jsem to kdysi četla, ale i tak jsem se u toho válela smíchy...škoda, že to nepokračuje :))

Díky!

(Arwen-adminka stránek, 3. 9. 2007 16:40)

taky se mi tohle strašně líbilo!Bohužel nemůžu uvést zdroj,kde jsem to našla,protože jsem si to předtím stáhla jen na flashku a teď,když jsem to hledala,už jsem to nenašla :o( Tak se omlouvám autorovi.Pokud mu to vadí,okamžitě článek stáhnu,pokud dovolí,jenom připíšu zdroj

Senza

(Nellis Hood, 3. 9. 2007 15:44)

Sqělý...to se povedlo:-)